مرصاد عدالت

موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت

موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت از پای صحبت مردم نشستن و گوش دادن به حرف آن‌ها متولد شد. همواره برای ما جای سوال داشت که چرا با وجود اینکه جامعه علمی حقوقی کشور از سواد خوبی برخوردار است و اساتید نامدار و دلسوزی سال‌هاست به ساخت بستری شایسته اهتمام ورزیده‌اند، باز وقتی پای صحبت مردم می‌نشینی دل پردرد و جگر پرخونی از حقوق از دست رفته و پایمال شده خود یا مشکلات حقوقی که ناغافل گریبانشان را گرفته دارند.
وانگهی چرا قریب به اتفاق ارائه‌دهنگان خدمات حقوقی از روش‌های قدیمی، نخ نما و کند مرسوم استفاده می‌کنند و جای تکنولوژی و دانش روز در این حوزه خالی است و اگر هم هست بیشتر جنبه تشریفاتی و ظاهری دارد تا عملی و کارگشا. این شد که تصمیم گرفتیم آستین همت بالا بزنیم و خود دست به‌کار شویم و درصدد رفع این مشکل برآییم. چرا که براستی اعتقاد داریم به عمل کار برآید.
این موسسه حقوقی به‌دنبال احساس نیاز در ارائه خدمات حقوقی متعهدانه، پیگیرانه و نوین پس از بررسی نظام‌ حقوقی کشورهای پیشرفته و الگو گرفتن از موسسات حقوقی معتبر دنیا با شعار «احقاق حق از برترین کارهاست» تاسیس شد و توسط آقای اکبر مومن اداره  می‌شود. ارائه خدمات حقوقی نوین، شفاف و باکیفیت به موکلان و ایجاد تحول در این عرصه از اهداف اولیه تاسیس این موسسه بود که با یاری خداوند و تلاش مستمر، محقق شد و از دستاورد‌های بزرگ مرصاد عدالت به‌حساب می‌آید. تحقق این مهم، کاری بس دشوار بود که ارزش ویژه‌ای برای ما دارد چرا که دولتی است که با خون دل به کنار آمده.

دانش حقوقی

از دیگر فعالیت‌های  مرصاد عدالت بالا بردن سطح دانش و آگاهی عموم جامعه است. چرا که ما باور داریم آگاهی می‌تواند مانع از وقوع فاجعه و وارد شدن ضربات جبران ناپذیر به خانواده‌های ایرانی گردد. آنچه مرصاد عدالت در پی دستیابی به آن است افزایش آگاهی عمومی حقوقی و قضایی و پیگیری متعهدانه پرونده‌های حقوقی است. همچنین با بهره بردن از دانش روز هوش مصنوعی بستری ایجاد شده تا مخاطبان بتوانند ارتباطی موثر و آسان برقرار کرده و آخرین وضعیت پرونده‌های خود را پیگیری کنند.

موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت | آقای مومن
  • افتخار ما

    باعث افتخار است که استفاده از مدیریت مدرن و نگاه علمی و نو سبب افزایش چشمگیر سرعت روند انجام امور و بالارفتن میزان رضایتمندی افراد شده است. زیرا به موکلان ما این امکان را می‌دهد که مانند یک ناظر اطلاعات پرونده حقوقی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رصد کرده و در جریان کامل کار قرار بگیرند و با وکیل خود در تعامل باشند. میانگین موفقیت ۸۰ درصدی در پرونده‌های کیفری و حقوقی سبب شده درصد بالایی از جامعه آماری دریافت‌کنندگان خدمات حقوقی از این موسسه از طریق معرفی موکلان قبلی با ما آشنا شوند. این مسئله از افتخارات مرصاد عدالت است و نشان از بالا بودن میزان خشنودی موکلان است.

  • راهبرد ما

    امید که با پیگیری مستمر خط مشی و ایده‌های منابع انسانی ارشمند، که براستی سرمایه‌های اصلی این مجموعه هستند، گامی هرچند کوچک جهت ساخت آینده‌ای بهتر، نه فقط برای موسسه حقوقی، بلکه برای جامعه حقوقی کشور برداشته باشیم و بار مسئولیت اجتماعی که بر دوش می‌کشیم را به مقصد برسانیم. چهار وکیل با تجربه و سرشناس در هیئت مدیره مرصاد عدالت عضویت دارند و بیش از هفتاد وکیل در آن مشغول به فعالیت هستند. مرصاد عدالت با هدف بهبود خدمت رسانی، در زمینه حقوقی به عموم ملت ایران فعالیت می‌کند. آنچه همواره سرلوحه افکار و کردار ما بوده، خدمت رسانی در بالاترین سطح در امور حقوقی است. این مهم با حضور مشاوران و کارشناسان با تجربه و مورد اعتماد که بدنه اصلی  را تشکیل داده اند محقق گردیده است.

  • اعتماد ما

    اعتماد همچون دُری است ارزشمند که رسیدن به آن نعمتی است بزرگ و موهبتی ماندگار و حفظ آن تنها با خدمتی صادقانه و در شأن مردم ایران میسر خواهد شد. از همین رو کیفیت وصداقت در تمامی ابعاد موسسه قابل مشاهده، ارزیابی و سنجش است.

موسسه حقوقی مرصاد عدالت

موسسه حقوقی

با ما در ارتباط باشید...

تهران جنت آباد جنوبی میدان چهارباغ ساختمان سبز پلاک ۱۴۸ طبقه دوم واحد ۲۷
تلفن: ۰۲۱۴۴۴۴۳۹۵۳
فکس: ۰۲۱۴۴۶۲۵۶۱۹
کد پستی: 1474754454

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت محفوظ است.