خدمات حقوقی

موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت

خدمات حقوقی ارائه شده توسط وکیل پایه بک دادگستری و مشاور حقوقی ؛ اکبر مومن ، در موسسه حقوقی مرصاد عدالت  شامل قبول وکالت در انواع دعاوی ، پرونده های حقوقی و ارائه مشاوره حقوقی است .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دسته دعاوی حقوقی مورد نظر کلیک کرده و درصفحه باز شده موضوع حقوقی خود را انتخاب کنید و با کلیک روی آن موضوع ، مقالات  مرتبط با آن موضوع را مطالعه کنید.

همچنین جهت مشاوره با وکیل حقوقی،  میتوانید به از ساعت 16 الی 20 با شماره های دفتر تماس حاصل نمایید و وقت مشاوره دریافت کنید 

 • حقوق بین الملل

  مشاوره حقوقی بین المللی معمولاً در حوزه شرکت ها و قراردادهاست. به طور کلی هر جا نیاز باشد دو کشور وارد روابطی اعم از تجاری و اقتصادی شوند وکیل بین الملل می تواند با علم خود علاوه بر ایجاد فضای منطقی حافظ منافع موکلش نیز باشد.

  وکالت امور بین الملل
 • امور ثبتی

  موسسه حقوقی مرصاد عدالت با بهره گیری از مجرب ترین وکلای امور ثبتی با درصد بالایی از رضایت مراجعین پرونده های موفق در کوتاه ترین زمان آمادگی پذیرش امور ثبتی در تمام سطوح است.

  وکالت امور ثبت
 • امور کیفری

  فرایند شکایت های کیفری این گونه است که ابتدا شکایت در دادسرا مطرح می شود یعنی باید شکواییه خطاب به دادستان نوشته شود و کسی که از او شکایت دارید را با  مشخصات کامل (اسم، آدرس و … ) معین کنید و شرح شکایت خود را بنویسید و مدارک و مستندات خود را به شکایت ضمیمه کنید.

  وکالت امور جزایی
 • حقوق قراردادها

  در صورتی که پرونده ی قضایی در خصوص امور مربوط به قراردادها دارید، پیش از آن که اوضاع جدی تر و وخیم تر گردد؛ از کمک یک وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شده و بهترین روش را برای رسیدن به حقوق خود و خاتمه دادن به خسارات برگزینید.

  وکالت امور حقوقی قراردادها
 • حقوق خانواده

  موسسه مرصاد عدالت با داشتن وکلای پایه یک دادگستری و قضات بازنشسته متخصص در این زمینه به شما این اطمینان خاطر را می دهد که در تمام مراحل کار، با مشاوره‌ای دقیق و حساب شده پرونده شما را در کمترین زمان، با کسب بهترین نتیجه ممکن به پایان برساند. ما شما را تا رسیدن به مطالبات قانونیتان یاری خواهیم کرد.

  وکالت امور خانوادگی
 • امور مالیاتی

  بطور کلی مشاور مالیاتی وظیفه اداره کردن امور مالی یک شرکت را بر عهده دارد. مشاور مالیاتی شرکت درصدد است با بررسی مصارف مالی و هزینه های احتمالی شرکت بتواند میزان سود را به حداکثر برساندو در مقابل هزینه ها را کاهش دهد.

  وکالت امور مالیات
 • حقوق ملکی

  در دعوای ملکی موضوعات متنوعی مطرح می شود. مانند دعوای الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ پایان کار، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ صورت جلسه تفکیکی و تخلیه املاک تجاری و مسکونی و مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارب و تجویز انتقال منافع، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت و رفع ممانعت از حق تفکیک، تحدید حدود املاک و …

  وکالت امور ملکی
 • حقوق ارث

  در اثر فوت شخص اموال او به طور قهری به وارثین او منتقل می گردد، اما برای اینکه وراث به سهم الارث خود رسیده و آن را تصرف کنند، ابتدا باید وارث بودن ایشان و سهم الارث هر یک از ایشان در دادگاه بررسی و اثبات گردد. برای این منظور دادگاه پس از بررسی، گواهی‌ نامه‌ای به نام تصدیق انحصار وراثت صادر می‌نماید که در اختیار وراث قرار خواهد گرفت.

  وکالت امور سهم الارث
انواع خدمات مرصاد عدالت

مشاوره حقوقی

خدمت وکالت درتمام ادوار تاریخ و پیش همه ملت ها ، از نقطه نظراجتماعی در ردیف نجیب ترین و شریف ترین وپراهمیت ترین خدمات به شمار آمده است . وکیل برای استقرار عدالت با دستگاه قضایی همکاری داشته و تمام نیروی فعاله، معلومات و دانش حقوقی، نبوغ وهنر خود را دراختیار کسانی قرار می دهد که شرف، خانواده، دارایی و زندگی آنان مورد مخاطره قرار گرفته است.

تیم حقوقی مرصاد عدالت

مرصاد عدالت با تاسیس موسسه حقوقی و داوری  و برگزاری جلسات مشاوره ای و داوری به همراه کادر وکلای مجرب خود همواره حامی شهروندان سراسر ایران می باشد. 

موسسه حقوقی مرصاد عدالت

موسسه حقوقی

با ما در ارتباط باشید...

تهران جنت آباد جنوبی میدان چهارباغ ساختمان سبز پلاک ۱۴۸ طبقه دوم واحد ۲۷
تلفن: ۰۲۱۴۴۴۴۳۹۵۳
فکس: ۰۲۱۴۴۶۲۵۶۱۹
کد پستی: 1474754454

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت محفوظ است.