حقوق قراردادها

موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت

وکیل امور قراردادها در دعاوی مربوط به قراردادها وارد شده و در خصوص تنظیم انواع و اقسام قراردادهای موکل های خود دخالت می کند. همین طور این وکیل داوری قراردادها را در اختیار خواهد گرفت. تنظیم دادخواست و لوایح دعاوی قراردادهای فی ما بین از دیگر وظایف وکیل خواهند بود.
همین طور نظارت حقوقی بر اجرای قراردادها و آموزش تنظیم قراردادها را باید از این وکیل پایه یک دادگستری جستجو کنید.
توجه داشته باشید که عدد بزرگی از پرونده های قضایی مفتوح شده در کشور، با بستگی به قراردادهای گوناگون بوده و مشکلاتی که در این زمینه به وجود آمده است؛ تبعات قانونی بعضا سنگینی برای یکی از طرفین یا هر دو به وجود آورده است.

قرارداد حقوقی حرفه‌ای

برای جلوگیری از تضییع حق خود در دادگاه ها و زمان بر شده رسیدن به حقوقتان، عاقلانه به نظر می رسد که از اصل پیشگیری استفاده کرده و قبل از عقد هر قراردادی از مشورت وکیل کمک گرفته و استفاده کنید.
به علاوه در صورتی که پرونده ی قضایی در خصوص امور مربوط به قراردادها دارید، پیش از آن که اوضاع جدی تر و وخیم تر گردد؛ از کمک یک وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شده و بهترین روش را برای رسیدن به حقوق خود و خاتمه دادن به خسارات برگزینید.

راهنمای امور حقوقی


تیم مؤسسه حقوقی مرصاد عدالت برای آشنایی و درک بیشتر عموم مردم که قالبا با مفاهیم سخت و پیچیده حقوقی بیگانه هستند از روند مراحل قانونی پروژه‌‌ها، اقدام به نشر یک راهنمای حقوقی نموده است تا بتوانیم درک متقابل را در پرونده‌های حقوقی ارتقاء دهیم.
در راهنمای حقوقی موسسه مرصاد عدالت به توضیح برخی اصطلاحات حقوقی پرکاربرد در دادگاه‌ها و دادخواست‌های حقوقی پرداخته شده و توضیحاتی در مورد مفهوم و کاربرد عبارات آمده است. این راهنما به همت همکاران مجرب مرصاد عدالت به ثمر نشسته است.

موسسه حقوقی مرصاد عدالت

موسسه حقوقی

با ما در ارتباط باشید...

تهران جنت آباد جنوبی میدان چهارباغ ساختمان سبز پلاک ۱۴۸ طبقه دوم واحد ۲۷
تلفن: ۰۲۱۴۴۴۴۳۹۵۳
فکس: ۰۲۱۴۴۶۲۵۶۱۹
کد پستی: 1474754454

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت محفوظ است.