حقوق خانواده

موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت

مهم ترین و اولین نهاد اجتماعی خانواده است که هر فردی در بدو تولد با آن مواجه می شود. به طبع با رشد فرد می توان شکل این خانواده را تغییر داد و به خانواده زناشویی تبدیل کرد. به هر صورت خانواده به هر شکلی که باشد دارای قوانینی است که اغلب افراد از این قوانین آگاه نیستند. به همین دلیل در هنگام بروز مشکلات احتمالی با سردرگمی مواجه می شوند. قوانین خانواده نیز با توجه به امور حقوقی خانواده تدوین شده است. در هنگام بروز این گونه مسائل و مشکلات نیاز به علم مسائل حقوقی است و باید با مراجعه به وکلای مجرب از حق و حقوق خود دفاع کرد. وکالت حقوقی امور خانواده امروزه به یکی از زمینه های تخصصی حوزه وکالت و امور حقوقی تبدیل شده است.

فعالیت‌های حقوقی خانوادگی

موسسه مرصاد عدالت با داشتن وکلای پایه یک دادگستری و قضات بازنشسته متخصص در این زمینه به شما این اطمینان خاطر را می دهد که در تمام مراحل کار، با مشاوره ای دقیق و حساب شده پرونده شما را در کمترین زمان، با کسب بهترین نتیجه ممکن به پایان برساند. ما شما را تا رسیدن به مطالبات قانونیتان یاری خواهیم کرد.
دپارتمان های وکالت امور خانواده موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت در تمامی زمینه های حقوقی می تواند به شما عزیزان، مشاوره ارائه دهد؛ عمده فعالیت های ما به شرح زیر می باشد:

  • نکاح
  • مهریه
  • طلاق
  • منع اشتغال زوجه
  • حضانت فرزند
  • نفقه زوجه

راهنمای امور حقوقی


تیم مؤسسه حقوقی مرصاد عدالت برای آشنایی و درک بیشتر عموم مردم که قالبا با مفاهیم سخت و پیچیده حقوقی بیگانه هستند از روند مراحل قانونی پروژه‌‌ها، اقدام به نشر یک راهنمای حقوقی نموده است تا بتوانیم درک متقابل را در پرونده‌های حقوقی ارتقاء دهیم.
در راهنمای حقوقی موسسه مرصاد عدالت به توضیح برخی اصطلاحات حقوقی پرکاربرد در دادگاه‌ها و دادخواست‌های حقوقی پرداخته شده و توضیحاتی در مورد مفهوم و کاربرد عبارات آمده است. این راهنما به همت همکاران مجرب مرصاد عدالت به ثمر نشسته است.

موسسه حقوقی مرصاد عدالت

موسسه حقوقی

با ما در ارتباط باشید...

تهران جنت آباد جنوبی میدان چهارباغ ساختمان سبز پلاک ۱۴۸ طبقه دوم واحد ۲۷
تلفن: ۰۲۱۴۴۴۴۳۹۵۳
فکس: ۰۲۱۴۴۶۲۵۶۱۹
کد پستی: 1474754454

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت محفوظ است.