حقوق بین الملل

موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت

مشاوره حقوقی بین المللی معمولاً در حوزه شرکت ها و قراردادهاست. به طور کلی هر جا نیاز باشد دو کشور وارد روابطی اعم از تجاری و اقتصادی شوند وکیل بین الملل می تواند با علم خود علاوه بر ایجاد فضای منطقی حافظ منافع موکلش نیز باشد.
مشاور حقوقی که در این زمینه فعالیت دارد حداقل باید به دو زبانه زنده دنیا تسلط داشته باشد. به طوری که بتواند با طرف موکلش به راحتی ارتباط برقرار کند و درباره ی منافع موکلش مذاکره کند.
در کنار اینها مشاوره حقوقی باید درک بالایی از روابط تجاری و امور بازرگانی و روانشناسی اشخاص خارجی را داشته باشد و می تواند در سیاست گذاری موکلش او را همراهی کند.
پس از این خصوصیات کلیدی بحث دانش حقوقی وکیل حقوقی مطرح می شود. این مسئله نقش کلیدی در شخصیت یک مشاور حقوقی بین الملل ایفا می کند. بسته به موضوعی که مشاوره حقوقی بین الملل در آن مداخله دارد باید در آن حوزه صاحب نظر باشد.

مشاوره امور حقوقی

خدمت وکالت درتمام ادوار تاریخ و پیش همه ملت ها ، از نقطه نظراجتماعی در ردیف نجیب ترین و شریف ترین وپراهمیت ترین خدمات به شمار آمده است . وکیل برای استقرار عدالت با دستگاه قضایی همکاری داشته و تمام نیروی فعاله، معلومات و دانش حقوقی، نبوغ وهنر خود را دراختیار کسانی قرار می دهد که شرف، خانواده، دارایی و زندگی آنان مورد مخاطره قرار گرفته است.

راهنمای امور حقوقی


تیم مؤسسه حقوقی مرصاد عدالت برای آشنایی و درک بیشتر عموم مردم که قالبا با مفاهیم سخت و پیچیده حقوقی بیگانه هستند از روند مراحل قانونی پروژه‌‌ها، اقدام به نشر یک راهنمای حقوقی نموده است تا بتوانیم درک متقابل را در پرونده‌های حقوقی ارتقاء دهیم.
در راهنمای حقوقی موسسه مرصاد عدالت به توضیح برخی اصطلاحات حقوقی پرکاربرد در دادگاه‌ها و دادخواست‌های حقوقی پرداخته شده و توضیحاتی در مورد مفهوم و کاربرد عبارات آمده است. این راهنما به همت همکاران مجرب مرصاد عدالت به ثمر نشسته است.

موسسه حقوقی مرصاد عدالت

موسسه حقوقی

با ما در ارتباط باشید...

تهران جنت آباد جنوبی میدان چهارباغ ساختمان سبز پلاک ۱۴۸ طبقه دوم واحد ۲۷
تلفن: ۰۲۱۴۴۴۴۳۹۵۳
فکس: ۰۲۱۴۴۶۲۵۶۱۹
کد پستی: 1474754454

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت محفوظ است.