امور مالیاتی

موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت

مشاور مالیاتی و یا وکیل مالیاتی فرد متخصص،تحصیل کرده و آبدیده در حوزه های مالی و حسابداری است که علاوه بر تسلط به دانش حسابداری و حسابرسی،اشراف کاملی به حقوق و قوانین مالیاتی داشته و تجربه اداره پرونده های مالیاتی در مراجع قضائی را دارد.
بطور کلی مشاور مالیاتی وظیفه اداره کردن امور مالی یک شرکت را بر عهده دارد. مشاور مالیاتی شرکت درصدد است با بررسی مصارف مالی و هزینه های احتمالی شرکت بتواند میزان سود را به حداکثر برساندو در مقابل هزینه ها را کاهش دهد.از دیدگاه حقوقی یک مشاور مالیاتی باید به صورتی عمل کند تا سود شرکت را در مدت زمان کوتاهی به حداکثر برساند. در این صورت ثروت سهامداران در دراز مدت به حالت پیشینه خود میرسد.

مشاوره امور حقوقی

خدمت وکالت درتمام ادوار تاریخ و پیش همه ملت ها ، از نقطه نظراجتماعی در ردیف نجیب ترین و شریف ترین وپراهمیت ترین خدمات به شمار آمده است . وکیل برای استقرار عدالت با دستگاه قضایی همکاری داشته و تمام نیروی فعاله، معلومات و دانش حقوقی، نبوغ وهنر خود را دراختیار کسانی قرار می دهد که شرف، خانواده، دارایی و زندگی آنان مورد مخاطره قرار گرفته است.

راهنمای امور حقوقی


تیم مؤسسه حقوقی مرصاد عدالت برای آشنایی و درک بیشتر عموم مردم که قالبا با مفاهیم سخت و پیچیده حقوقی بیگانه هستند از روند مراحل قانونی پروژه‌‌ها، اقدام به نشر یک راهنمای حقوقی نموده است تا بتوانیم درک متقابل را در پرونده‌های حقوقی ارتقاء دهیم.
در راهنمای حقوقی موسسه مرصاد عدالت به توضیح برخی اصطلاحات حقوقی پرکاربرد در دادگاه‌ها و دادخواست‌های حقوقی پرداخته شده و توضیحاتی در مورد مفهوم و کاربرد عبارات آمده است. این راهنما به همت همکاران مجرب مرصاد عدالت به ثمر نشسته است.

موسسه حقوقی مرصاد عدالت

موسسه حقوقی

با ما در ارتباط باشید...

تهران جنت آباد جنوبی میدان چهارباغ ساختمان سبز پلاک ۱۴۸ طبقه دوم واحد ۲۷
تلفن: ۰۲۱۴۴۴۴۳۹۵۳
فکس: ۰۲۱۴۴۶۲۵۶۱۹
کد پستی: 1474754454

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی و داوری مرصاد عدالت محفوظ است.